free bootstrap theme
Mobirise

Jesteś sam i masz problem z poderwaniem dziewczyny swoich marzeń ? Przedstawię Ci dziś 17 porad, które w polaczeniu z twoją pracą mogą zdziałać cuda!

Jeśli to czytasz to pewnie jesteś nieśmiały albo zakończyłeś długi związek i wydaje ci się, że nie nadajesz się do flirtu, że to inna rzeczywistość ewentualnie jesteś w tym zupełnie nowy ale to nic nie szkodzi!

Mam bardzo dobrą wiadomość!
W 99% wystarczy praktyka, by zostać mistrzem podrywu :)
Im częściej spotykasz się i rozmawiasz z kobietami tym bardziej wyrabiasz swoją pewności siebie w kontaktach z płcią piękna. Wykorzystaj codzienną rozmowę z koleżankami, obserwuj ich zachowanie, łatwo ci się prowadzi taką rozmowę, prawda ? Więc następnym razem jak będziesz próbował poderwać dziewczynę w swojej głowie traktuj ją jak koleżankę!

Nawet najbardziej przystojny mężczyzna często spotyka się z odrzuceniem, więc ty też nie przejmuj się pierwszą czy dziesiątą porażka tylko nieustannie idź przed siebie!

Jak poderwać dziewczynę ? - małe rzeczy działają cuda!

Oprócz budowania swojej pewności siebie istnieje kilka sposobów by stać się mistrzem podrywu.


1. Bądź nieszablonowy

Klub wydaje się idealnym miejscem do flirtu ale kobietę można poznać praktycznie wszędzie więc nie zamykaj się tylko na jedno miejsce, bo daleko Cię to nie zaprowadzi.
Rozmawiaj w każdej możliwej sytuacji i nieustannie ćwicz swoje możliwości. Traktuj flirt jako zabawę ale bierz pod uwagę uczucia drugiej strony!

2. Bądź pewny siebie - a przynajmniej staraj się udawać.

W początkowej fazie poznawania się kobiety uwielbiają pewnych siebie facetów z własnym zdaniem, niestety, by poderwać dziewczynę nie możesz się jej bać, stres trzeba odrzucić daleko do tyłu :)
Jeśli w trakcie rozmowy spotka was niezręczna cisza, wykorzystaj to!
Popatrz jej głęboko w oczy, 'niechcący' dotknij :) jest masa możliwości jak można wykorzystać ten czas.
Działaj powoli, ćwicz, ucz się kobiet i siebie.


3. Spraw by się śmiała (oczywiście nie z ciebie).

Jeśli potrafisz rozśmieszyć dziewczynę to można powiedzieć, że w 50% jest już twoja.
Nie chodzi o to byś przez całe spotkanie rzucał żartami rodem z Familiady ale jakaś śmieszna historia z twojego życia, kilka żartów czy subtelne drażnienie z pewnością da ci duży plus, a dziewczyna poczuje się przy tobie bardziej pewnie i zobaczy w tobie fajnego faceta.

4. Komplementuj

Każda dziewczyna uwielbia słyszeć komplementy na swój temat.
Ważne, by komplementy były wyrażane w naturalnym, delikatnym oraz swobodnym tonie i były tylko dodatkiem do rozmowy, a nie przejmowały prowadzenie.


5. Zwracaj uwagę na swój wygląd!

Tutaj nawet małe rzeczy mogą mieć znaczenie. Jeśli idziesz na randkę bądź chcesz poderwać dziewczynę musisz wyglądać elegancko!
Czyste ubranie, ładny zapach to taka podstawa inaczej nie masz najmniejszej szansy na zainteresowanie. 

6. Uśmiechaj się

Uśmiech jest najważniejszą, a zarazem najłatwiejsza rzeczą w tym całym gąszczu porad.
W delikatny sposób pokazuje twoje zainteresowanie, dodaje ci pewności siebie i jest to sygnał dla kobiety, że najprawdopodobniej jesteś fajnym facetem.
Więc następnym razem gdy zobaczysz dziewczynę, która Ci się spodoba pokaż swoje ząbki!


7. Mów z sensem.

Staraj się rozmawiać na tematy o których masz chodź troszeczkę pojęcia.
Jeśli ona lubi czytać książki to nie znaczy, że też masz się zachwycać jej ulubionym autorem, po chwili i tak wyjdzie, że nic o nim nie wiesz.
Fakt, fajnie jest mieć wspólne tematy, zainteresowania ale nie od razu Rzym zbudowano! Stopniowo będziecie siebie odkrywać :)  

8. Bądź bezpośredni. 

Nie chodzi mi o to, by pobiec za dziewczyną i powiedzieć jej, że jest tak piękna, że chyba spadła z nieba i już planujesz wspólną przyszłość :D
Ważne byś wyraźnie w trakcie luźnej rozmowy pokazał jej, że ci zależy, a nie cały czas traktował ją jak koleżankę.


9. Zadawaj pytania. 

Kobiety uwielbiają mówić o sobie ale zazwyczaj potrzebują jakiegoś bodźca więc pokaż jej, że chcesz się lepiej poznać, pytaj i co najważniejsze uważnie sluchaj! Mów też o sobie, dziel się swoimi spostrzeżeniami w końcu zależy nam na rozmowie, a nie monologu. Jeśli nadmiernie udajesz, poderwać dziewczynę będzie łatwo ale zatrzymanie jej będzie graniczyło z cudem.


10. Upewnij się, że masz jak się z nią skontaktować.

Poznałeś dziewczynę, może jesteś mocno podekscytowany i zdenerwowany, a wtedy łatwo zapomnieć o 'szczegółach' więc najważniejsze, by mieć do nie jakiś kontakt!
Umów się na drugą randkę albo weź numer telefonu. To także znak dla niej, że jesteś zainteresowany dalszą znajomością.
Jeśli się wacha nie skreślaj tego tylko podaj kontakt do siebie lecz przede wszystkim pamiętaj, by nie pokazać swojej desperacji, nie narzucać się!

11. Utrzymuj kontakt wzrokowy ale nie gap się!

Gdy ze sobą rozmawiacie wręcz musisz co jakiś czas patrzeć jej w oczy, bo tak nakazuje szacunek ale nie wpatruj się w nią jak w święty obrazek, czasem wskazane jest odwrócić wzrok :)

12. Szacunek po pierwsze

Jeśli chcesz zostać mistrzem podrywu musisz pamiętać, że każdej osobie należy się szacunek, musisz mieć ogromny szacunek do swojej dziewczyny jak i do każdej innej osoby.
Kobiety nienawidzą być lekceważone czy wyśmiewane.
Jeśli przyjdzie ci to do głowy, spasuj!

13. Słuchaj i przytakuj. 

Przytakuje oczywiście mocno przesadzone, nie chodzi o to żeby nie mieć swojego zdania ale słuchaj jej uważnie. Zrobisz świetne wrażenie gdy na kolejnym spotkaniu będziesz pamiętać szczegóły wcześniejszej rozmowy.

14. Unikaj tandetnych gadek

Nie chwal się dziewczynie ile wypiłeś w weekend, ile to lasek za tobą goni (nawet jeśli to prawda). Nie mów też ile zarabiasz, bo zazwyczaj żadnej to nie interesuje na początku znajomości.
Takie teksty to sygnał ucieczki dla kobiety :)


15. Nie bądź arogancki.

Z pewnością jesteś dobrze wychowany więc musisz to pokazać. Szacunek oraz zdolność zachowania się odpowiednio do sytuacji to dla dziewczyny bardzo ważna kwestia.
Pewność siebie o której tutaj tak dużo, a arogancja to ogromna różnica jednak między tą dwójką istnieje subtelna granica.
Dlatego jesli chcesz poderwać dziewczynę nie możesz jej przekroczyć.

16. Nie naciskaj 

Jeśli dziewczyna nie jest zainteresowana, nie ciąg tego dalej, ona i tak nie zmieni swojego zdania, a ty w jej oczach staniesz się dupkiem. Jest masa kobiet, które pragną twojego zainteresowania więc nie ma sensu się uganiać się za dziewczyną, która i tak Ciebie nie chce.

17. Przyjmuj odrzucenie z godnością.

Odrzucenie to nic złego, pewnie jeszcze nie raz ci się przytrafi wiec po co się tym przejmować ? Wyciągnij wnioski, nie smuć się, nie denerwuj i spróbuj od nowa poderwać dziewczynę, która na ciebie zasługuje :)

Mobirise

© Copyright 2017 Męski poradnik - Znajdź dziewczynę